forum forum
Bugun...

Künye

 

İMTİYAZ SAHİBİ

www.taskopruhaber.com

ÜNVANI

D-TİM

(DÜNYA TEKNOLOJİ İNTERNET MEDYA)

Genel Koordinatör

Akif Doğan

Editör ve Muhabirler

Hüseyin Doğan

Metin Yıldırım

Ulusal Medya Danışmanı

Fatih Tekeci

Hukuk Danışmanı

Avukat Emrah Ata

Bilgi İşlem ve Yazılım Danışmanı

İ. İlker Ulusoy
 

E-Mail

akifdoganiha@gmail.com

İLETİŞİM

0 (366) 417 24 16

ADRES

Karasait Mahallesi Atatürk caddesi 20 / D

Taşköprü / Kastamonu

 

Taşköprü Haber Web Sayfası

Basın Meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir.

ÖNEMLİ BİLGİ

Taşköprü Haber ve bağlantılarında yayınlanan bütün haber, yazı, fotoğraf ve çizimler FSEK ve Basın kanunu’ndan doğan her türlü hakları, Taşköprü Haber ismiyle anılan ve bilinen Dünya Teknoloji Yılmaz Doğan firmasına ait olup kaynak gösterilmeden iktibas edilemez.

2007 / 2019 (C)

 

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2019 taskopruhaber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları taskopruhaber.com’a aittir. taskopruhaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar taskopruhaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
taskopruhaber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. taskopruhaber.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the taskopruhaber.com. However, sometimes the taskopruhaber.com uses third parties to process your information. taskopruhaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the taskopruhaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the taskopruhaber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the taskopruhaber.com and its services. When you use taskopruhaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the taskopruhaber.com cookies section of our full Privacy Policy.

 

 

 

 

 


 

 ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
HABER ARŞİVİ
Henüz anket oluşturulmamış.
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI